O mnie

Podstawowe info wyświetla się właśnie w pasku po prawej stronie, więc tu dopiszę tylko rozwinięcie. No chyba, że czytasz to na smartfonie lub tablecie, wtedy nie masz prawego paska, bo blog jest responsywny. Jak tak to trochę wtopa z tym wstępem.

profileblue.jpg

Interesuję się wieloma rzeczami związanymi z różnymi dziedzinami twórczości – malowaniem, web designem, hand letteringiem, identyfikacją wizualną, kreatywnym pisaniem, tworzeniem aplikacji mobilnych. Uczę się różnych rzeczy i jeszcze więcej bym chciała się nauczyć.

Tak jak wspomniałam w pasku obok, lubię też podróże i języki obce. Nic więc dziwnego, że zdecydowałam się na studia za granicą. Wcześniej mieszkałam całe życie w Warszawie (#TeamUrsynów). W liceum trochę się wahałam, w którą stronę bardziej powinnam się rozwijać. Jednak grafika wygrała. Mimo to nadal lubię języki. Poza angielskim znam też płynnie niemiecki. I przez 3 lata uczyłam się japońskiego na kursie. „Ale to wszystko jak krew w piach!”, bo dużo już pozapominałam.

O czym tu jeszcze wspomnieć? Leciałam na paralotni, 350 m nad ziemią. Noszę kolorowe soczewki. Nie lubię Coca Coli, wolę wodę. Zbieram pocztówki. Marzę o „zwiedzeniu całego świata”, a w szczególności Tokio, USA, Islandii, Nowej Zelandii i jakiejś małej rajskiej wysepki na Pacyfiku.

W lipcu zeszłego roku jedno z tych moich marzeń się spełniło, bo poleciałam do Brazylii na staż! Byłam naprawdę tym podekscytowana, to był pierwszy raz tak daleko od Polski. Ale przygoda! Był to również jeden z ważniejszych punktów w moim życiu, który dał mi większe pojęcie o tym, co chcę robić w życiu i jakie są moje priorytety.

Ale dość już o mnie, ja Ciebie też jestem ciekawa! Zostaw jakiś komentarz na blogu, żebym mogła Cię poznać! Będzie mi bardzo miło.

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i zostaniesz na dłużej!